Tituj te rinj nga shtepia botuese Ideart

Pershendetje miq te librit,

ju njoftojme se ne javen e ardhshme do fillojme te publikojme librat e botuar nga shtepia botuese Ideart. Duke qene se i kemi pare keto libra, mund t’ju themi se eshte nje shtepi botuese serioze, e cila nuk ka humbur kohe ne vorbullen e publikimeve komerciale, por ka krijuar biblioteke te vertete te perqendruar tek letersia me e mire shqiptare dhe boterore, si dhe tek kryeveprat e filozofise boterore.

Te gjithe titujt e rinj qe ne do publikojme, do mund t’i gjeni duke pergjedhur Shtepine Botuese Ideart nga menuja ne krah te djathte siper ose duke klikuar ketu.

Mirepresim komentet dhe sugjerimet tuaja.

0 Responses to Tituj te rinj nga shtepia botuese Ideart

 1. onida Përgjigjjuni

  26 Shtator 2012 at 8:07 pm

  Pershendetje!
  A keni ndonje veper te Dekartit?”Pasioni te shpirtiti” te Dekartit dhe “Nje hyrje ne filozofine” e Dekartit???
  Ju lutem i dispononi keto libra,dhe nqs ka mundesi ju lutem me ktheni nje pergjigje.

 2. mejlia Përgjigjjuni

  11 Mars 2013 at 11:10 pm

  ckemi
  doja te dija nqs ju lutem te me gjeni disa libra per adoloshente (sa me shume mundesisht)
  flm do me benit shume nder

 3. shkolla loro borici Përgjigjjuni

  9 Korrik 2013 at 6:00 pm

  Pershendetje
  Dua qe te bej porosine e disa teksteve shkollore
  TIK 12 80 cope
  Tik 10 32 cope
  Tik 11 40 cope

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>