Katër përrallëza me tinguj dhe muzikë për fëmijët

Rrallë herë nxjerrim njoftime për librat e fëmijëve, ndonëse kjo kategori zgjerohet rregullisht me tituj e botime të reja.

Kësaj here duam t’ju prezantojmë katër libra me përrallëza, që shoqërohen me tinguj dhe muzikë. Veçanërisht të përshtatshëm për fëmijët e vegjël (parashkollorët), të cilët po njihen për së pari me tingujt, objektet dhe kafshët.

Automjete zhurmeshume – perralle me 4 tinguj zbavites Automjete zhurmeshume (libri) Kenget e fermes – perralle me 4 tinguj zbavites! Kenget e fermes (libri)
Nje surprize e kendshme – perralle me 4 tinguj zbavites Nje surprize e kendshme (libri) Zana dhe balloja verore – perralle me 4 tinguj zbavites Zana dhe balloja verore (libri)

Shënim: Libërthat janë të një cilësie të mirë dhe me karton të trashë, për t’i rezistuar përdorimit energjik të të vegjëlve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>